Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

Czym jest Restyling?

Restyling polega na dokonaniu we wnętrzu zmian aranżacyjnych, mających na celu stworzenie funkcjonalnego i komfortowego miejsca, w którym po prostu chce się być. Może obejmować jedno pomieszczenie lub cały dom/mieszkanie. Restyling zakłada, że metamorfoza wnętrza ma być możliwie niskobudżetowa, ma w miarę możliwości wykorzystywać istniejące meble i akcesoria, nie musi się wiązać z remontem, a jej realizacja zamyka się zwykle w kilku dniach.

Jeśli masz ochotę na szybką metamorfozę swoich wnętrz, zapoznaj się z poniższą ofertą!

 

mood2

Jak pracuję?

Na wizycie konsultacyjnej ustalimy jakie są Twoje (Twojej rodziny) potrzeby dotyczące domu, czego od niego oczekujesz, co w nim lubisz, a czego nie. Zastanowimy się jak sprawić by stał się bardziej funkcjonalny i po prostu… piękniejszy. Porozmawiamy na temat Twoich upodobań wnętrzarskich i kolorystycznych, obejrzymy pakiet inspiracji, a także ustalimy wstępny budżet oraz ramy czasowe realizacji projektu.

Na podstawie zebranych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję metamorfozy, którą przedstawię na specjalnych moodboard’ach (tablicach koncepcyjnych).

Po zaakceptowaniu koncepcji stworzę szczegółowy plan realizacji oraz listę zakupów.

Następnie ustalimy zakres dalszej współpracy – może ona obejmować pełną realizację lub częściową (w przypadku, gdy ktoś chce część prac wykonać we własnym zakresie).

e-Metamorfozy

@

Zasięg moich usług obejmuje Trójmiasto i okolice (dalsze lokalizacje – do indywidualnego ustalenia). Istnieje jednak możliwość współpracy na odległość. Potrzebuję wówczas szczegółowej dokumentacji zdjęciowej, oraz dokładnego opisu oraz wywiadu telefonicznego lub wymiany mailowej. Na podstawie zebranych danych przygotowuję moodboardy przedstawiające koncepcję metamorfozy, a po ich zaakceptowaniu opracowuję szczegółowy plan realizacji i listę zakupów. Służę także radą w czasie samodzielnej realizacji projektu.

mood2

mood11