Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

Projekty wnętrz

stworzę dla Ciebie wnętrza, które pokochasz

Chcesz pięknie mieszkać? Cieszyć się każdego dnia widokiem pięknych wnętrz? Wnętrz, które jednocześnie będą funkcjonalne, ergonomiczne i świetnie zorganizowane? Czy chcesz żyć w przestrzeni, w której każdy centymetr zaprojektowany jest z myślą o potrzebach Twoich i Twojej rodziny? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś TAK – napisz do mnie, a ja powiem Ci w jaki sposób mogę Ci pomóc. Bez względu na to czy potrzebujesz kompleksowego projektu, czy tylko kilku porad, dzięki naszej współpracy Twój dom będzie miejscem, w którym po prostu CHCE SIĘ BYĆ.

Restyling czyli szybka metamorfoza

Pokochaj swój dom na nowo!

Jeśli nie odczuwasz radości spędzając czas w swoim domu, jeśli czujesz, że nie do końca pasuje do stylu życia Twojego czy Twojej rodziny, albo po prostu masz ochotę na zmianę to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Restyling jest szybką niskobudżetową metamorfozą, która ma na celu dokonanie efektownej zmiany przy jednoczesnym niskim nakładzie środków. Jest alternatywą dla wynajmowania projektanta wnętrz. Ma być SZYBKO, TANIO, EFEKTOWNIE. Możesz zmienić jeden pokój albo cały dom. I cieszyć się nowymi pięknymi wnętrzami.

Sezonowe dekoracje

W zgodzie z naturą.

Rytm natury wyznacza rytm naszego życia. Następstwo pór roku zachęca nas do zmian, także w naszych domach. Niewielkie zmiany w aranżacji, dodanie kilku sezonowych elementów pozwala cieszyć się nowym wnętrzem, sprawiając jednocześnie, że nasz do „żyje” zgodnie z rytmem natury. Usługa sezonowej dekoracji obejmuje kompleksowy projekt spójny ze stylem Twojego wnętrza i aktualną porą roku lub nadchodzącymi świętami. Starannie wyselekcjonowane tekstylia, elementy dekoracyjne, oświetleniowe oraz kwiaty odmienią Twój dom wprowadzając niepowtarzalną atmosferę, która umili każdą spędzoną w nim chwilę.

Usługa obejmować może dekoracje sezonowe, świąteczne oraz na inne okazje.

Umów się na konsultacje już dziś!

Kontakt